CODBireysel Satış Eğitimi Burslu Ücretsiz Eğitim... 

AŞAĞIDAKİ MAİLİ ŞİRKET YÖNETİCİNİZE ŞİMDİ GÖNDERİN...

Eğitime Şimdi Burada Güzel Bir Kazan Kazan Müzakere Örneği İle Başlıyoruz.  

"Fırsatlar çoğu zaman önümüzde durur sadece biz istemediğimiz için almayız. İşte bir fırsat."

Şirket yöneticileri ve sahipleri proje geliştiren çalışanları her zaman daha önemli görür. Ve başarılı yöneticiler her zaman proje geliştirenleri destekler.  İşte size bir satış geliştirme projesi.

Aşağıdaki maili şirketinizin İnsan Kaynakları Yöneticisine ve patronunuza cc'li olarak gönderin. Kopyala / Yapıştır. Ufak düzeltmeler yap ve gönder.

Talebiniz Onaylanırsa, Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Sizin

Eğitim ücretini şirketiniz ödesin. Faturayı vergiden düşsün. Neredeyse ücretsiz olarak ekibine profesyonel eğitim fırsatı sunsun.  Siz de bireysel olarak ücret ödemeden eğitime katılın. Sertifikalarınızı alın. Satışlarınızı ve pazarlık gücünüzü arttırın. Yine Şirketiniz Kazansın.

ÖRNEK MAİL, Denemeye Kesinlikle Değer !

........................................................................................................................................................................................................

Merhabalar .......... Bey 

Merhabalar ..... Hanım,

Dün gece, Satış Geliştirme konusunda araştırma yaparken, gayet ilginç bir eğitim programı ile karşılaştım. CODE Satış Akademisi'nin bu ayın sonunda genel katılıma açık çok uygun bir eğitimi mevcut.

Profesyonel Satış Geliştirme ve İleri Düzey İleitşim ve Müzakere Teknikleri (Yani Etkin Pazarlık Eğitimi).

Satışları Arttırmak, Vade ve Fiyat Pazarlığını Yenmek. En büyük iki problemli konuya tam iki günlük profesyonel eğitimler. Bu eğitimleri almanın çok yararlı olacağını düşünüyorum.

Ufak bir araştırma yaptım. Google'da "Satış Eğitimleri" Yazınca bu şirket bir numara olarak çıkıyor ve referansları arasında Türk Telekom'dan Turkcell'e,  Bosch'tan Yapıkredi'ye kadar dev şirketler mevcut. http://www.satismuhendisligi.com/

Büyük bir eğitim bütçesi ile bu programı bizim şirkete getirmek yerine hazır fırsat varken ben ve belki bir kaç ekip arkadaşım katılabiliriz.

Bireysel katılımda erken rezervasyon yaparsak fiyatlar da çok uygun. Günlük eğitim 255 TL ye geliyor. Hem de Sertifikalı bir eğitim.

Siz de uygun görürseniz, Bu fırsatı kaçırmayalım. En azından profesyonel bir eğitim ile satışlarımızı daha rahat geliştirebileceğimizi düşünüyorum.

Detaylı Eğitim Programı Burada www.codesatisakademisi.com

Saygılarımla

........................................................................................................................................................................................................

 

 


 

Tüm Hakları CODE Satış Mühendisliği A.Ş.'ne aittir.

code-satis-muhendisligi

designed by CODE

Satış Eğitimi